Zadbaj o swoje zdrowie mentalne!

Jesteś znużony, smutny, zagubiony? Wiele osób w dzisiejszych czasach przedkłada obowiązki nad swoją psychikę, a jest to destruktywne działanie. Jeśli nie czujemy się dobrze, to będzie oddziaływać, również na nasz otoczenie. Dobra relacja z samym sobą to podstawa do tego, aby w pełni korzystać z życia oraz cieszyć się najprostszymi rzeczami! Jest to droga, by wykonywać zadania z dozą radości, mieć głowę pełną pomysłów i energię, by przeć naprzód, pomimo niedogodności. Nie tryskasz energią? A może uważasz, że nie masz powodu, by wstawać z łóżka? Co w takiej sytuacji zrobić? Zwrócić się o fachową pomoc. Nie wyobrażasz sobie wyjścia z domu, a myśl o spotkaniu z ludźmi napawa Cię strachem? Nie martw się! Po to są konsultacje online. Wejdź na stronę porozmawiajmyonline.pl i zapoznaj się z naszą ofertą!

Czym są nasze konsultacje psychologiczne online?

Są to spotkania, dzięki którym nie będziesz musiał ruszać się domu, jeśli nie będziesz miał na to zwyczajnie siły. Spotkania odbywają się przez telefon, komputer, z kamerą lub bez. Wyglądają tak samo jak zwyczajne spotkania w gabinecie, z tą tylko różnicą, że jesteś u siebie. Pomagamy w rozwiązywaniu najcięższych problemów, odkrywamy co męczy danego pacjenta. Bez nacisku, dostosowujemy się do danej osoby. Zapewniamy poczucie wsparcia. Zawsze możesz liczyć na naszą pomoc. A może nie masz nikogo bliskiego z kimś mógłbyś porozmawiać? To idealna okazja, by się zgłosić! Każdy powód jest ważny. Każda dolegliwość wymaga przepracowania. Najcięższe traumy dzieciństwa lub niszczące przyzwyczajenia są powodem, by zgłosić się do nas już dziś! Elastyczny grafik oraz sprecyzowany rozkład pomoże w jak najszybszym wybraniu dogodnego terminu.

Dlaczego nasze spotkania są tak skuteczne?

Zapewniamy fachową pomoc, zawsze jesteśmy na wyciągnięcie ręki. Posiadamy wielu specjalistów, którzy mają za sobą lata doświadczeń i tysiące spotkań. Psycholodzy są dyplomowanymi oraz wykwalifikowanymi ludźmi. Każdy z nich charakteryzuje się innymi dziedzinami oraz indywidualnymi podejściami. Dlatego masz możliwość wyboru swojego psychoterapeuty. Jesteśmy renomowaną branżą, która otwarta jest na rozwój. Zaangażowanie jest naszym drugim imieniem. Każdy pacjent czuje się u nas ważny i jest częścią naszej rodziny. Traktujemy wszystkich na równi, a przede wszystkim chcemy, aby ludzie byli szczęśliwsi i zdrowsi. Szukamy rozwiązań, proponujemy konkretne działania i staramy się dostosować do każdego z osobna. Umów pierwszą wizytę przez naszą stronę internetową albo zadzwoń do nas. Zapraszamy! Czekamy na Ciebie!